Powakacyjny misz masz klubowy :)

RODO, RODO, RODO….
5 lipca 2018
W pełni kontrolowana zamiana ;)
19 października 2018

Dzień dobry
Witamy serdecznie po wakacjach 🙂 Jak się macie? Pełni werwy, zapału i cierpliwości do naszych ancymonów ??? 🙂
Zacznę nieco moralizatorsko ale po wakacjach zdarza się
i nam troszkę wolniej „trybić” więc co dopiero mówić

o dzieciach…Przypomnijmy im, że szacunek należy się, nie tylko trenerom z racji wieku i pełnionej funkcji ale też rówieśnikom, z którymi spotykają się na sali treningowej czy w szatni, a nawet na korytarzu. A jak już wpoimy im szacunek do innych, to przypomnijmy im jeszcze, że w szatni i przy sali jest taka wspaniała rzecz jak kosz na śmieci, która chętnie przyjmie wszystkie puste opakowania po wodzie, soczkach i tych batonikach, których trener zabrania jeść 😉  A teraz do rzeczy…

1.

 

Przypominam, że od września 2018 r. składka miesięczna wynosi 70 zł za dziecko

2.

Dnia 5 września o godzinie 18.00 będzie w klubie pan doktor, który przebada naszych zawodników. Jeśli poprzednio dzieci nie robiły aktualnych wyników prosimy by teraz przyjść na badania z aktualnymi wynikami morfologii, glukozy, moczu i EKG. Koszt badania 30 zł

3.

Wiem, że część z Państwa planuje już zimowy wypoczynek dlatego też informuję, że zimowe zgrupowanie dla zawodników odbędzie się w dniach 09.02. – 16.02.2019 r. prawdopodobnie w Tresnej koło Żywca.

Już na tą chwilę mogę powiedzieć, że na pewno będzie drożej niż poprzedniej zimy bo koszt osobodnia jest prawie 15 zł droższy.
Zapewniam że będziemy robić wszystko żeby obóz był dofinansowany.
Prawie zawsze dochodzą nas głosy: czemu tak drogo?
Proponuję może włączyć się
w organizację i znaleźć coś tańszego z salą do ćwiczeń, potem przyjrzeć się klubowemu budżetowi i zaryzykować dofinansowanie tak by pieniędzy starczyło do końca sezonu, a na końcu usłyszeć…czemu tak drogo?

Oj jest miło, zapewniam… 😉

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *